PRACA

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Rejon: Polska Południowa ( województwo śląskie, małopolskie, opolskie, łódzkie)

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktu z potencjalnymi klientami, przedstawianie ofert

  • reprezentowanie, utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • wysoka kultura osobista

  • aktywne prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietów typu Office

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży sanitarnej

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od efektów pracy

  • perspektywy rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • przyjazną atmosferę w pracy

CV oraz list motywacyjny prosimy kierować drogą mailową na adres p.osmialowski@cedor.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”